Category :
SKU : TSW|175009
Tags :
2 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
TWTROG300WIN22BT
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:10"