Fierce Firearms TWROG7PRC20BRS Twisted Rogue 7mm PRC 20″ Smoked Bronze Cerakote Steel Threaded Barrel, Drilled & Tapped Steel Receiver LR Negative Comb, Sonora Ambush Camo Carbon Fiber Stock
Category :
SKU : LIP|FRTWROG7PC20BRS
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
TWROG7PRC20BRS
Action
Bolt Action
ATF Type
Rifle
Barrel Length
20" Twisted Flute
3 + 1
Number of Magazines
Hinged Floor Plate
Package Height
3.25
Package Width
8.0
Product Type
Rifle
Rate of Twist
1-in-8"
Shipping Weight
8.55
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms TWROG7PRC20BRS Twisted Rogue 7mm PRC 20″ Smoked Bronze Cerakote Steel Threaded Barrel, Drilled & Tapped Steel Receiver LR Negative Comb, Sonora Ambush Camo Carbon Fiber Stock”