Category :
SKU : TSW|174958
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
TWROG270WIN22BT
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"