Fierce Firearms TROG7RM22GP CT Rogue 7mm Rem Mag 3+1 22″ Carbon Fiber Barrel, Glacier Cerakote Titanium Rec, Phantom Camo Rogue Stock
Category :
SKU : TSW|151847
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
TROG7RM22GP
Barrel Length
22"
Rate of Twist
1:8.5"
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms TROG7RM22GP CT Rogue 7mm Rem Mag 3+1 22″ Carbon Fiber Barrel, Glacier Cerakote Titanium Rec, Phantom Camo Rogue Stock”