Fierce Firearms TROG7PRC22GP CT Rogue 7mm PRC 3+1 22″ Carbon Fiber Barrel, Glacier Cerakote Titanium Rec, Phantom Camo Rogue Stock
Category :
SKU : TSW|151850
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
TROG7PRC22GP
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Safety
Lever Action
Rate of Twist
1:8"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms TROG7PRC22GP CT Rogue 7mm PRC 3+1 22″ Carbon Fiber Barrel, Glacier Cerakote Titanium Rec, Phantom Camo Rogue Stock”