Category :
SKU : TSW|151856
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
TROG300WIN22GP
Safety
Lever Action
Capacity
3 + 1
Caliber/Gauge
Barrel Length
22"
Rate of Twist
1:10"