Category :
SKU : TSW|151859
Tags :
2 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
TROG300PRC20GP
Action
Bolt Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"