Fierce Firearms ROGSCX7PRC22BRS Carbon Rogue XP 7mm PRC 3+1 22″ Carbon Fiber Match Grade Threaded Barrel, Smoked Bronze Cerakote Steel Drilled & Tapped Receiver, BiPod Rail Forend, Sonora Ambush Camo
Category :
SKU : TSW|195988
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
ROGSCX7PRC22BRS
Barrel Length
22"
Rate of Twist
1:8"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms ROGSCX7PRC22BRS Carbon Rogue XP 7mm PRC 3+1 22″ Carbon Fiber Match Grade Threaded Barrel, Smoked Bronze Cerakote Steel Drilled & Tapped Receiver, BiPod Rail Forend, Sonora Ambush Camo”