Fierce Firearms ROGSCX7PRC20BF Carbon Rogue XP 7mm PRC 3+1 20″ Carbon Fiber Match Grade Threaded Barrel, Black Cerakote Steel Drilled & Tapped Receiver, BiPod Rail Forend, Forest Camo Fixed Carbon Fib
Category :
SKU : TSW|195987
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
ROGSCX7PRC20BF
Barrel Length
20"
Rate of Twist
1:8"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms ROGSCX7PRC20BF Carbon Rogue XP 7mm PRC 3+1 20″ Carbon Fiber Match Grade Threaded Barrel, Black Cerakote Steel Drilled & Tapped Receiver, BiPod Rail Forend, Forest Camo Fixed Carbon Fib”