Category :
SKU : TSW|166511
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
ROGM65CM20BP
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
Capacity
4 + 1
Rate of Twist
1:10"