Fierce Firearms ROG7RM24GP Carbon Rogue 7mm Rem Mag 3+1 24″ Carbon Fiber Barrel, Glacier Cerakote Steel Rec, Phantom Camo Rogue Stock
Category :
SKU : TSW|151828
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
ROG7RM24GP
Barrel Length
24"
3 + 1
Safety
Lever Action
Rate of Twist
1:8.5"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms ROG7RM24GP Carbon Rogue 7mm Rem Mag 3+1 24″ Carbon Fiber Barrel, Glacier Cerakote Steel Rec, Phantom Camo Rogue Stock”