Category :
SKU : TSW|151837
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
ROG300WIN22BF
Action
Bolt Action
ATF Type
Rifle
Barrel Length
22"
3 + 1
Number of Magazines
Hinged Floor Plate
Package Height
3.3
Package Width
8.0
Product Type
Rifle
Rate of Twist
1:9"