Fierce Firearms FRXP7MMBC20TP Twisted Rival XP 7mm BC 20″ Tungsten Cerakote Fluted Threaded Barrel, Drilled & Tapped Stainless Steel Receiver, LR Negative Comb Phantom Camo Carbon Fiber Stock
Category :
SKU : TSW|175038
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FRXP7MMBC20TP
Action
Bolt Long Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Safety
Two-Position
Rate of Twist
1:8"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms FRXP7MMBC20TP Twisted Rival XP 7mm BC 20″ Tungsten Cerakote Fluted Threaded Barrel, Drilled & Tapped Stainless Steel Receiver, LR Negative Comb Phantom Camo Carbon Fiber Stock”