Fierce Firearms FRG7PRC24MM Twisted Rage Full Size 7mm Rem 3+1 24″ Midnight Bronze Cerakote Fluted Threaded Barrel & Receiver, Trophy Camo C3 Carbon Rage w/Pic Rail Carbon Fiber Stock
Category :
SKU : TSW|157174
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
FRG7PRC24MM
Caliber/Gauge
Barrel Length
24"
Action
Bolt Long Action
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8.5"
Safety
3 Position
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms FRG7PRC24MM Twisted Rage Full Size 7mm Rem 3+1 24″ Midnight Bronze Cerakote Fluted Threaded Barrel & Receiver, Trophy Camo C3 Carbon Rage w/Pic Rail Carbon Fiber Stock”