Category :
SKU : TSW|143568
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FRG65PRC22BU
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"
Safety
3 Position