Category :
SKU : TSW|143565
Tags :
3 in stock
Manufacturer Part Number
FRG65CM24BU
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Capacity
4 + 1
Rate of Twist
1:8"
Safety
3 Position