Category :
SKU : TSW|143589
Tags :
Out of stock
Manufacturer Part Number
FRG338LAP26BU
Action
Bolt Magnum Action
Barrel Length
26"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"
Safety
3 Position