Category :
SKU : TSW|143581
Tags :
Out of stock
Manufacturer Part Number
FRG300WSM24BU
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"
Safety
3 Position