Fierce Firearms FCTRG7MMBC20BS CT Rage Full Size 7mm BC 3+1 20″ Black Carbon Fiber Match Grade Threaded Barrel, Black Cerakote Drilled & Tapped Titanium Receiver, Monte Carlo Carbon Fiber Stock
Category :
SKU : TSW|175051
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCTRG7MMBC20BS
Action
Bolt Long Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Safety
3 Position
Rate of Twist
1:8"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms FCTRG7MMBC20BS CT Rage Full Size 7mm BC 3+1 20″ Black Carbon Fiber Match Grade Threaded Barrel, Black Cerakote Drilled & Tapped Titanium Receiver, Monte Carlo Carbon Fiber Stock”