Category :
SKU : TSW|143570
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCTRG65PRC22BBO
Safety
3 Position
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
Capacity
4 + 1
Rate of Twist
1:8"