Category :
SKU : TSW|143564
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCTRG65CM20BBO
Caliber/Gauge
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
20"
Rate of Twist
1:8"
Capacity
4 + 1
Safety
3 Position