Category :
SKU : TSW|143590
Tags :
Out of stock
Manufacturer Part Number
FCTRG338LAP26BBO
Action
Bolt Magnum Action
Barrel Length
26"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:10"
Safety
3 Position