Category :
SKU : TSW|143585
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCTRG300WIN24BBO
Action
Bolt Long Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"
Safety
3 Position