Category :
SKU : TSW|143588
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCTRG300PRC24BBO
Action
Bolt Magnum Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"
Safety
3 Position