Category :
SKU : TSW|143575
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCTRG280AI24BBO
Action
Bolt Long Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Safety
3 Position