Fierce Firearms FCRG7PRC24TP Carbon Rage Full Size 7mm PRC 3+1 24″ Black C3 Carbon Fiber Barrel, Tungsten Gray Cerakote Steel Receiver, Phantom Camo Stock, Right Hand
Category :
SKU : TSW|150575
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCRG7PRC24BP
Barrel Length
24"
Safety
3 Position
Rate of Twist
1:8"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms FCRG7PRC24TP Carbon Rage Full Size 7mm PRC 3+1 24″ Black C3 Carbon Fiber Barrel, Tungsten Gray Cerakote Steel Receiver, Phantom Camo Stock, Right Hand”