Fierce Firearms FCRG7PRC22TP Carbon Rage Full Size 7mm PRC 3+1 22″ Black C3 Carbon Fiber Barrel, Tungsten Gray Cerakote Steel Receiver, Phantom Camo Fixed Monte Carlo Stock, Right Hand
Category :
SKU : TSW|150574
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCRG7PRC22BP
Barrel Length
22"
Safety
3 Position
Rate of Twist
1:8"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms FCRG7PRC22TP Carbon Rage Full Size 7mm PRC 3+1 22″ Black C3 Carbon Fiber Barrel, Tungsten Gray Cerakote Steel Receiver, Phantom Camo Fixed Monte Carlo Stock, Right Hand”