Fierce Firearms FCRG7PRC22BU Carbon Rage Full Size 7mm PRC 3+1 22″ Black, C3 Carbon Fiber Barrel, Black Cerakote Steel Receiver, Urban Camo Stock, Right Hand
Category :
SKU : TSW|150576
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCRG7PRC22BU
Rate of Twist
1:8"
Safety
3 Position
Barrel Length
22"
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms FCRG7PRC22BU Carbon Rage Full Size 7mm PRC 3+1 22″ Black, C3 Carbon Fiber Barrel, Black Cerakote Steel Receiver, Urban Camo Stock, Right Hand”