Fierce Firearms FCRG7MMRM24TP Carbon Rage Full Size 7mm Rem Mag 3+1 24″ Black C3 Carbon Fiber Barrel, Tungsten Gray Cerakote Titanium Receiver, Phantom Camo Fixed Fierce Tech C3 Stock, Right Hand
Category :
SKU : TSW|143577
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCRG7RM24BP
Rate of Twist
1:8.5"
Safety
Lever Action
Caliber/Gauge
Barrel Length
24"
Action
Bolt Long Action
Capacity
3 + 1
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms FCRG7MMRM24TP Carbon Rage Full Size 7mm Rem Mag 3+1 24″ Black C3 Carbon Fiber Barrel, Tungsten Gray Cerakote Titanium Receiver, Phantom Camo Fixed Fierce Tech C3 Stock, Right Hand”