Category :
SKU : TSW|143572
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCRG65PRC24BP
Capacity
4 + 1
Caliber/Gauge
Barrel Length
24"
Action
Bolt Short Action
Safety
3 Position
Rate of Twist
1:8"