Category :
SKU : TSW|143563
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCRG65CM20BP
Rate of Twist
1:8"
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
Capacity
4 + 1
Safety
3 Position