FIERCE FCTRXP68WES22SBH CT RVLXP 6.8WST 22 3 SBHV
Category :
SKU : TSW|154011
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCTRXP68WES22SBH
Barrel Length
22"
Rate of Twist
1:7.50"
Safety
2 Position Manual Safety Lever