FIERCE FCTRXP68WES22BBO CT RVLXP 6.8WST 22 3 BLKO
Category :
SKU : TSW|154010
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCTRXP68WES22BBO
Barrel Length
22"
Rate of Twist
1:7.5"