FIERCE FCTRXP65PRC22BU CT RVLXP 6.5PRC 22 3 BLKU
Category :
SKU : TSW|154000
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCTRXP65PRC22BU
Barrel Length
22"
Rate of Twist
1:8"