FIERCE FCTRXP308WIN20TP CT RVLXP 308WIN 20 4 TNGP
Category :
SKU : TSW|154004
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
FCTRXP308WIN20TP
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
Capacity
4 + 1
Rate of Twist
1:10"