FIERCE FCTRXP300WIN22BBO CT RVLXP 300WIN 22 3 BLKO
Category :
SKU : TSW|154002
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCTRXP300WIN22BBO
Barrel Length
22"
Rate of Twist
1:10"