FIERCE FCTRXP300PRC20BBO CT RVLXP 300PRC 20 3 BLKO
Category :
SKU : TSW|153999
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCTRXP300PRC20BBO
Barrel Length
20"
Rate of Twist
1:9"