FIERCE FCTRXP28NOS24BBO CT RVLXP 28NOS 24 3 BLKO
Category :
SKU : TSW|154005
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCTRXP28NOS24BBO
Action
Bolt Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8.5"