FIERCE FCTRGLR22CM20BP LR CT RAGE 22CRD 20 BK/PH
Category :
SKU : TSW|183368
Tags :
2 in stock
Manufacturer Part Number
FCTRGLR22CM20BP
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
Capacity
4 + 1
Safety
3 Position