FIERCE FCTRFP7PRC22BBO CT RIVALFP 7MMPRC 22 BLKO
Category :
SKU : TSW|154061
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCTRFP7PRC22BBO
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"