FIERCE FCRXP7RM22BBO CB RIVLXP 7MMREM 22 3 BLKO
Category :
SKU : TSW|153979
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCRXP7RM22BBO
Rate of Twist
1:8.5"
Barrel Length
22"