FIERCE FCRXP7PRC20BBO CB RIVLXP 7PRC 20 3 BLKO
Category :
SKU : TSW|153966
Tags :
3 in stock
Manufacturer Part Number
FCRXP7PRC20BBO
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"