FIERCE FCRXP65CM20BF CB RVLXP 6.5CR 20 4 BLFO
Category :
SKU : TSW|153984
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCRXP65CM20BF
Safety
Two-Position
Caliber/Gauge
Rate of Twist
1:8"
Capacity
4 + 1
Barrel Length
20"