FIERCE FCRXP65CM18BBO CB RVLXP 6.5CR 18 4 BLKO
Category :
SKU : TSW|153985
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCRXP65CM18BBO
Rate of Twist
1:8"
Capacity
4 + 1
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
18"