FIERCE FCRXP308WIN24MM CB RIVLXP 308WIN 24 4 MBTR
Category :
SKU : TSW|153981
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCRXP308WIN24MM
Caliber/Gauge
Barrel Length
24"
Capacity
4 + 1
Rate of Twist
1:10"