FIERCE FCRXP300WSM20BF CB RIVLXP 300WSM 20 BLKF
Category :
SKU : TSW|185266
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCRXP300WSM20BF
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"