FIERCE FCRXP300WIN24TP CB RIVLXP 300WIN 24 3 TNGP
Category :
SKU : TSW|153975
Tags :
1 in stock
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCRXP300WIN24TP
Action
Bolt Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Safety
Two-Position
Rate of Twist
1:10"