FIERCE FCRFP7PRC24BBL CRB RIVALFP 7MMPRC 24 BTBL
Category :
SKU : TSW|154031
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCRFP7PRC24BBL
Rate of Twist
1:8"
Barrel Length
24"