FIERCE FCRFP7PRC20BBO CRB RIVALFP 7MMPRC 20 BLKO
Category :
SKU : TSW|154033
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCRFP7PRC20BBO
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Safety
Two-Position
Rate of Twist
1:8"