FIERCE FCRFP300PRC24TP CRB RIVALFP 300PRC 24 TNGP
Category :
SKU : TSW|154035
Tags :
1 in stock
Manufacturer Part Number
FCRFP300PRC24TP
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"